لوگو تامین خودرو آزمون

تامین، سرویس، نگهداری

کاور و بادی فنس خودرو

کاور بدنه چیست؟

کاور بدنه خودرو یک لایه نازک از جنس PVC است که در اصل ورق به حساب می‌آید. برگ برنده کاورها خاصیت ضد آب بودنشان است. البته برخی از مدل‌های گران‌تر از ویژگی نانو نیز بهره می‌برند که نه فقط موجب زیبایی بصری بلکه مانع از بروز لک و کثیفی روی بدنه نیز می‌شود.

کاور بی رنگ

کاور سفارشی

کاور مات

کاور براق

درخواست کاور و بادی فنس خودرو

انواع کاور بدنه

کاور های بدنه بر حسب برند، کیفیت و رنگ بندی یا ضخامت به دسته بندی های مختلفی تقسیم میشوند. که شامل :

کاور بی رنگ یا بادی فنس (bodyfence)

یکی از پردرخواست‌ترین انواع کاور مدل بی‌رنگ آن است. بادیفنس ( Bodyfence ) که البته تنها با حفظ آراسته بودن ظاهر و محافظت از بدنه استفاده می‌شوند. همان‌طور که از نام این کاور مشخص است، استفاده از آن‌ها تغییری در رنگ پوشش بدنه ایجاد نخواهد کرد. لازم به ذکر است که کاورهای بی‌رنگ نیز خود به زیرمجموعه‌های (Paint Protection Film)PPF و مات (Matt) تقسیم‌بندی می‌شوند.

کاور بی رنگ خودرو
کاور سفارشی

کاور های سفارشی

نوعی از کاورهای رنگی در بازار موجود است که رنگ آنها شبیه به هیچ یک از رنگ‌های کارخانه‌ای و یا رنگ‌های ترکیبی نیست و بسیار خاص تر و اختصاصی می باشد مانند؛ طلایی، کروم و هفت رنگ و …
تردیدی نیست که به دلیل استفاده از متریال ویژه در کاورهای سفارشی یا Custom، قیمت کاور محافظ رنگ خودرو با این روش به مراتب بالاتر از سایر مدل‌های ساده‌تر است.

کاور مات

یکی از پرکاربردترین کاورهای موجود در بازار کاورهای بدون انعکاس نور یا همان کاورهای Matt هستند. ازجمله دلایل محبوبیت این کاورها زیبایی بسیار زیاد آنها و عدم تداخل با قوانین راهنمایی و رانندگی مبنی بر تغییر رنگ خودرو در کارت یا سند می باشد.

کاور مات خودرو
کاور براق خودرو

کاور براق

درست در نقطه مقابل کاورهای مات، کاورهای Gloss یا براق وجود دارد که میزان درخشش و لعاب آن حتی از رنگ‌های روغنی و متالیک نیز بیشتر است.

جهت سفارش خدمات کاور و بادی فنس خودرو

با شماره 48416

تماس حاصل نمایید.

ویژگی های اجرای کاور و بادی فنس

با اجرای کاور و بادی فنس روی بدنه خودرو ضخامت 200 میکرونی به بدنه خودرو شما اضافه می شود و باعث جلوگیری از آسیب های فیزیکی و نگهداری بیشتر از رنگ خودرو میشود. ماندگاری کاور ها بسته به نوع متریال و برند مصرفی بین 4 تا 7 سال متغیر می باشد.

گارانتی شرکتی خدمات کاور و بادی فنس

دفترچه گارانتی 1 ساله خدمات تامین خودرو هنگام تحویل خودرو پس از خدمات دیتیلینگ تقدیم شما شده است، این دفترچه قابل انتقال به مالک بعدی خودرو شما و انجام خدمات با تخفیف ویژه تا 3 بار را برای خودرو شما مقدور می سازد. همچنین ویژگی های ضمانتی از متریال مصرفی و خدمات پس از فروش شرکت تامین خودرو با این دفترچه برای شما امکان پذیر خواهد بود. با ارائه این دفترچه به مدت 1 سال از تاریخ اجرا چناچه قطعات خودرو تعویض یا رنگ شود شرکت تامین خودرو قطعه تعمیر شده را مجدداً کاور یا بادی فنس می کند.