لوگو تامین خودرو آزمون

تامین، سرویس، نگهداری

کاربر گرامی لطفا جهت عضویت در وب سایت و اپلیکیشن تامین خودرو، قوانین و مقررات استفاده از آن را به دقت مطالعه فرمائید.

کلیه قوانین، فرآیند‌ها و رویه‌های تامین خودرو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین تجارت الکترونیک و حمایت از حقوق مصرف کننده می‌باشد و عضویت در سایت یا اپلیکیشن تامین خودرو از سوی کاربر به منزله آگاهی و پذیرش قوانین و مقررات تامین خودرو می‌باشد و کاربر یا مشتری موظف به رعایت قوانین و مقررات مذکور می‌باشد. چنانچه قوانین، رویه‌ها و خدمات تامین خودرو تغییر نماید در همین صفحه اطلاعات آن بروزرسانی خواهد شد و مادامی‌که کاربر از خدمات تامین خودرو استفاده می‌نماید به منزله پذیرش کامل این تغییرات از سوی وی می‌باشد و حق هرگونه اعتراض نسبت به آن را از خود سلب می‌نماید.

کاربر:

کاربر به شخصی اطلاق می‌شود که در سایت یا اپلیکیشن تامین خودرو ثبت نام نماید. ثبت اطلاعات در حساب کاربری به هر شکل و به هر نحوی به منزله تایید صحت اطلاعات از سوی کاربر می‌باشد. 

خدمات گیرنده:

خدمات گیرنده به کاربری اطلاق می گردد که از طریق راه های موجود در سایت و اپلیکیشن تامین خودرو اقدام به ثبت درخواست استفاده از خدمات موجود در سامانه تامین خودرو می نماید.

روزکاری:

روزهای کاری تامین خودرو شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7:30 الی 22:00 و پنجشنبه ها از ساعت 7:30 الی 19:30 می باشد.

منظور از روز کاری،رروزهای کاری غیر تعطیل در تقویم رسمی جمهوری اسلامی ایران است و هرگونه تغییرات به وجود آمده در این روز ها باید از طریق رسانه های عمومی به اطلاع عموم رسیده باشد.

هدف تامین خودرو حفظ و حراست از اطلاعات و حریم شخصی کاربران خود می‌باشد و در این راستا می‌کوشد این اطلاعات را در دیتا بیس تامین خودرو ذخیره نماید و همچنین موارد امنیتی برای حفاظت از آن توسط تامین خودرو صورت می‌گیرد. تامین خودرو اطلاعات شخصی کاربر را محرمانه می‌داند و این اطلاعات را به شخص و سازمان دیگری منتقل نمی‌کند مگر در مواردی که با دستور قضایی، انتظامی یا اداری طبق قوانین جمهوری اسلامی‌ ایران موظف به ارائه آن به فرد،سازمان یا نهاد دیگری باشد.

1- هرکاربر تنها حق انتخاب یک نام کاربری را دارد و در صورت فعالیت با بیش از یک نام، حساب کاربری وی مسدود خواهد شد.

2-لینک و آدرس وب سایت های معرفی شده، صرفاً جهت اطلاع رسانی می باشد و سامانه تامین خودرو هیچ گونه مسئولیتی در قبال محتوای لینک ها یا تغییرات بعدی آنها نخواهد داشت.

3-توهین به هر شخص، نژاد، قوم و زبانی در این سایت ممنوع می باشد.

4-مسئولیت استفاده از هرگونه پیام، متن، اطلاعات، عکس، توضیح، مشخصات تماس و موارد مشابه که به تامین خودرو ارسال می شود یا در آن قرار می گیرد، شامل افشاء، باز تولید، مخابره، نشر و پخش آن بر عهده فرستنده اطلاعات است.

5-انتقال و پست هرگونه مطلبی که متضمّن تجاوز به حقوق دیگران و یا هتک حرمت اشخاص می باشد و انجام هرگونه فعالیت های سیاسی و همچنین درج کلمات تهدید آمیز و توهین آمیز و ناقض حقوق شهروندی و شخصی یا اجتماعی، انعکاس مطالب مبتذل و یا حتی مطالب قابل اعتراضی که باعث ترغیب به انجام رفتارهایی شامل اعمال مجرمانه شود، ممنوع می باشد.

6-هر گونه اختلاف نظر در خصوص موارد و قوانین اعلام شده در سایت تامین خودرو تحت حکمیت قوانین قضائی کشور حل و فصل خواهد شد.

7-تمامی حقوق این وب سایت مربوط به تامین خودرو می باشد و هرگونه کپی برداری از سایت پیگرد قانونی دارد.

1- سفیران شما در تامین خودرو تمام تلاش خود را می نمایند تا بهترین مشاوره را در اختیار شما قرار دهند؛از این رو، چنان‌چه به استناد ‌هریک از مشاوره‌ های دریافت‌ شده از طریق تامین خودرو، هرگونه تصمیمی اتخاذ نمودید، مسئولیت انحصاری و عواقب مالی و قانونی آن برعهده‌ی شما می باشد و تحت هیچ شرایطی، هیچ‌گونه مسئولیتی متوجه تامین خودرو و هریک از مشاوران آن، نخواهد بود.

2- انتخاب خدمت مشاوره خودرو به معنای پذیرش قوانین و مقررات سامانه تامین خودرو می باشد.

3- هرگونه ارتباط با مشاوران تامین خودرو فقط از طریق سامانه تامین خودرو امکان پذیر است و برقراری ارتباط خارج از تامین خودرو خلاف قوانین و مقررات شرکت است.

1- مسئولیت هر گونه تخلف اعم از مقررات راهنمایی و رانندگی، کیفری و حقوقی که با استفاده از مورد معامله از زمان تحویل تا زمان انتقال مالکیت صورت بگیرد بر عهده منتقل الیه می باشد.

2- اجرای تعهدات طرفین ازجمله پرداخت ثمن معامله و انجام تشریفات تنظیم سند انتقال رسمی به نام منتقل الیه بر عهده متعاملین می باشد و تامین خودرو هیچ تعهدی در قبال تعهدات طرفین ندارد.

3- در صورتیکه معلوم گردد مورد معامله به هر علتی مانند مصادره، رهن، عملیات اجرایی دادگستری یا اجرای اسناد رسمی، مستحق للغیر و یا غصبی بودن، قانوناً قابل انتقال به منتقل الیه نبوده، مراجع قضایی صلاحیت حل و فصل موضوع اختلاف را خواهند داشت و تامین خودرو مسئولیتی نداشته و اساساً مرجع حل اختلاف، حصول سازش و یا هر اقدام دیگر نمی باشد.

4- انتخاب خدمت فروش سفارشی سفیر تامین خودرو به معنای پذیرش شرایط و قوانین و مقررات سامانه تامین خودرو می باشد.

5- عواقب بازدیدهایی غیر از هماهنگی تامین خودرو، با خود مالک است و تامین خودرو هیچگونه مسئولیتی در قبال بروز تبعات احتمالی نخواهد داشت.

6- فروشنده موظف است هرگونه معامله و تصمیم فروش خودرو خود از طرق دیگر را بلافاصله به تامین خودرو اطلاع دهد. بدیهی است در صورت انجام معامله معارض، تامین خودرو مسئولیتی نداشته و جمیع عواقب آن با فروشنده است.

7- اعلام هرگونه تغییر قیمت و مشخصات خودرو اعلامی پس از بازدید و بررسی خودرو، به تامین خودرو الزامی است.

8- ارائه مدارک خودرو(سند مالکیت،وکالت نامه، بیمه نامه و …) دال بر مالکیت فروشنده بر خودرو مذکور، الزامی می باشد.

9- فروشنده موظف است همکاری های لازم جهت تسهیل روند بازدید و بررسی خودرو و انجام فرآیند فروش را با تامین خودرو داشته باشد.

10- فروشنده حق واگذاری خودرو خود را خارج از فرآیندهای سامانه تامین خودرو، به خریداران معرفی شده از سوی این سامانه، از خود ساقط می نماید.

11- در صورت انصراف درخواست کننده پس از حضور سفیر تامین خودرو در محل جهت بازدید و بررسی خودرو، هزینه ایاب و ذهاب از درخواست کننده دریافت می گردد.

12- تامین خودرو ضامن اجرای معاملاتی که توسط طرفین انجام می شود، نمی باشد.

13- خدمات گیرنده اعلام می دارد که در کمال صحت و صداقت،اطلاعات فرم های مربوطه را تکمیل نماید و بدیهی است در صورت احراز خلاف آن،کلیه مسئولیت های آن را می پذیرد.

 

1- مسئولیت هر گونه تخلف اعم از مقررات راهنمایی و رانندگی، کیفری و حقوقی که با استفاده از مورد معامله از زمان تحویل تا زمان انتقال مالکیت صورت بگیرد بر عهده منتقل الیه می باشد.

2- اجرای تعهدات طرفین از جمله پرداخت ثمن معامله و انجام تشریفات انتقال سند رسمی به نام منتقل الیه بر عهده متعاملین می باشد و تامین خودرو هیچ تعهدی در قبال تعهدات طرفین ندارد.

3- در صورتیکه معلوم گردد مورد معامله به هر علتی مانند مصادره، رهن، عملیات اجرایی دادگستری یا اجرای اسناد رسمی، مستحق للغیر و یا غصبی بودن قانوناً قابل انتقال به منتقل الیه نبوده، مراجع قضایی صلاحیت حل و فصل موضوع اختلاف را خواهند داشت و تامین خودرو مسئولیتی نداشته و اساساً مرجع حل اختلاف، حصول سازش و یا هر اقدام دیگر نمی باشد.

4- انتخاب خدمت خرید اختصاصی به معنای پذیرش شرایط و قوانین و مقررات سامانه تامین خودرو و هزینه های این خدمت می باشد و در صورت انصراف خدمات گیرنده پس از حضور نماینده تامین خودرو در محل، هزینه ایاب و ذهاب از خریدار دریافت می شود.

5- خدمات گیرنده می‌پذیرد هزینه های خدمات ارائه شده، از طرف تامین خودرو مشخص می‌شود و پس از استفاده از خدمات، اعتراضی نسبت به هزینه خدمات نمی‌تواند داشته باشد.

6- پرداخت هزینه خدمات ارائه شده فقط از طریق روش‌هایی که توسط تامین خودرو مشخص می‌شود، می تواند صورت گیرد و پرداخت های دیگر به منزله عدم پرداخت از سوی سایت می باشد.

7- عواقب بازدیدهایی غیر از هماهنگی تامین خودرو، با خود خریدار است و تامین خودرو هیچگونه مسئولیتی در قبال بروز تبعات احتمالی نخواهد داشت.

8- خریدار موظف است هرگونه معامله و تصمیم خرید خودرو خود از طرق دیگر را بلافاصله به تامین خودرو اطلاع دهد. بدیهی است در صورت انجام معامله معارض، تامین خودرو مسئولیتی نداشته و جمیع عواقب آن با خریدار است.

9- اعلام هرگونه تغییر در میزان نقدینگی و شرایط پرداخت و مشخصات خودرو درخواستی به تامین خودرو الزامی است.

10- خریدار موظف است همکاری های لازم جهت حضور و تسهیل روند بازدید و بررسی خودرو و انجام فرآیند خرید را با تامین خودرو داشته باشد.

11- تامین خودرو ضامن اجرای معاملاتی که توسط طرفین انجام می شود، نمی باشد.

12- خریدار حق خرید خودرو را خارج از فرآیندهای سامانه تامین خودرو، از فروشندگان معرفی شده از سوی این سامانه، از خود ساقط می نماید.

13- خدمات گیرنده اعلام می دارد که در کمال صحت و صداقت، اطلاعات فرم های مربوطه را تکمیل نماید و بدیهی است در صورت احراز خلاف آن، کلیه مسئولیت های آن را می پذیرد.

 

 

1-متقاضی(مدیون) و ضامنین می‌بایست از تمکن و توانایی مالی مناسب جهت پرداخت به موقع اقساط برخوردار باشند.

2-متقاضی و ضامنین می‌بایست شرایط مندرج در قرارداد های خرید اقساطی را پس از تایید اعتبارسنجی توسط تسهیلات دهنده، بپذیرند و متعهد به اجرای آن شوند.

3-درج اطلاعات و ارائه مدارك مربوط به میزان درآمدها و دارائی ها و بدهی های متقاضی، صرفاً جهت بررسی وضعیت اعتباری متقاضی و ارزیابی توانائی وی در بازپرداخت اقساط می‌باشد. در صورت درج اطلاعات خلاف واقع و رد اعتبارسنجی متقاضی، تسهیلات دهنده مجاز خواهد بود در هر مرحله نسبت به توقف ارائه خدمات به متقاضی اقدام نماید.

4-متقاضی می‌بایست براساس خواسته تسهیلات دهنده، ضامن / ضامنین واجد شرایطی را كه از حسن شهرت و اعتبار مالی لازم برخوردار باشند، معرفی نماید تا در زمان معین اسناد مالی مورد نیاز اعم از چك و سفته را طبق ضوابط تسهیلات دهنده تهیه و ارائه نماید. تشخیص اعتبار ضامن / ضامنین با تسهیلات دهنده بوده و چنانچه اعتبارسنجی هریک، مورد تائید قرار نگیرد، متقاضی مکلف است فرد واجد شرایط دیگری را به عنوان ضامن معرفی نماید.

5-تسهیلات دهنده جهت بازپرداخت اقساط، دفترچه اقساط صادر نموده و یا به تعداد و مبلغ اقساط ماهانه چك و سفته از متقاضی و ضامنین دریافت می نماید.

6-در صورتی که تسهیلات دهنده خواستار پوشش بیمه ای کامل اعم از بیمه اعتباری، بدنه و شخص ثالث برای کل دوره بازپرداخت باشد، متقاضی (مدیون) مکلف به پرداخت و دریافت بیمه های مذکور با هماهنگی تسهیلات دهنده می باشد، لكن به هر حال مسئولیت این امور با متقاضی می‌باشد.

7- براساس شرایط و قوانین تسهیلات دهنده، قالب و فرمت قرارداد فی مابین متقاضی و تسهیلات دهنده بصورت اجاره به شرط تملیک و یا فروش اقساطی (سند رهنی) می باشد.

8-دریافت پرسش نامه و فرم شرایط استفاده از تسهیلات و سایر اوراق و امضاء آن توسط متقاضی و همچنین تشكیل پرونده، منجربه ایجاد هیچ گونه حقی برای متقاضی و یا تعهدی برای سامانه و تسهیلات دهنده نمی گردد.

9-تسهیلات دهنده در رد یا قبول تقاضای متقاضیان جهت استفاده از تسهیلات، مختار می باشد.

10-براساس شرایط و ضوابط تسهیلات دهنده كلیه مدارك دریافتی از متقاضی و ضامن/ ضامنین به هیچ وجه قابل استرداد نمی‌باشد.

1- مسئولیت هر گونه تخلف اعم از مقررات راهنمایی و رانندگی،کیفری و حقوقی که با استفاده از مورد معامله از زمان تحویل تا زمان انتقال مالکیت صورت بگیرد بر عهده منتقل الیه می باشد.

2- اجرای تعهدات طرفین ازجمله پرداخت ثمن معامله و انجام تشریفات تنظیم سند انتقال رسمی به نام منتقل الیه بر عهده متعاملین می باشد و تامین خودرو هیچ تعهدی در قبال تعهدات طرفین ندارد.

3- در صورتیکه معلوم گردد مورد معامله به هر علتی مانند مصادره، رهن، عملیات اجرایی دادگستری یا اجرای اسناد رسمی، مستحق للغیر و یا غصبی بودن قانوناً قابل انتقال به منتقل الیه نبوده، مراجع قضایی صلاحیت حل و فصل موضوع اختلاف را خواهند داشت و تامین خودرو مرجع حصول سازش نمی باشد.

4- در صورت وجود مبلغ ما به التفاوت هنگام انجام معامله، طرفین مسئول دریافت و پرداخت وجه می باشند و تامین خودرو هیچ تعهدی در قبال انتقال وجه ما به التفاوت را ندارد.

5- انتخاب خدمت معاوضه خودرو به معنای پذیرش شرایط و قوانین و مقررات و هزینه های این خدمت می باشد و در صورت انصراف خدمات گیرنده پس از حضور نماینده تامین خودرو در محل، هزینه ایاب و ذهاب از درخواست کننده دریافت می شود.

6- خدمات گیرنده می‌پذیرد هزینه های خدمات ارائه شده، از طرف تامین خودرو مشخص می‌شود و پس از استفاده از خدمات اعتراضی نسبت به هزینه خدمات نمی‌تواند داشته باشد.

7- پرداخت هزینه خدمات ارائه شده فقط از طریق روش‌هایی که توسط تامین خودرو مشخص می‌شود، می تواند صورت گیرد و پرداخت های دیگر به منزله عدم پرداخت از سوی سایت می باشد.

8- در صورتی که هر یک از طرفین درخواست معاوضه خودرو، به هر علتی خارج از هماهنگی های تامین خودرو اقدام به بازدید خودرو و انعقاد قرارداد بنمایند کلیه عواقب و ضررهای احتمالی بر عهده طرفین معامله می باشد.

9- معاوضین موظف می باشند همکاری های لازم جهت تسهیل روند بازدید و بررسی خودرو و انجام فرآیند خرید و فروش را با تامین خودرو داشته باشند.

10-تامین خودرو ضامن اجرای معاملاتی که توسط معاوضین انجام می شود، نمی باشد.

11- ارائه مدارک خودرو(سند مالکیت، وکالتنامه، بیمه نامه و …)دال بر مالکیت فروشنده بر خودرو مذکور، الزامی می باشد.

12- معاوضین موظف هستند هرگونه معامله و تصمیم فروش و خرید خودرو خود از طرق دیگر را بلافاصله به تامین خودرو اطلاع دهند.

13-معاوضین حق واگذاری خودرو خود و خرید خودرو معاوض خارج از فرآیندهای سامانه تامین خودرو، به فروشندگان و خریداران معرفی شده از سوی این سامانه را از خود ساقط می نمایند.

14-خدمات گیرنده اعلام می دارد که در کمال صحت و صداقت، اطلاعات فرم های مربوطه را تکمیل نماید و بدیهی است در صورت احراز خلاف آن، کلیه مسئولیت های آن را می پذیرد.

1- مشخصات مشاور ارائه خدمات قبل از شروع فرآیند مشاوره کارشناسی بایستی توسط خدمات گیرنده بررسی شده و در صورت عدم تطبیق مشخصات به تامین خودرو اعلام شود.

2- مشاور اعزامی تامین خودرو تنها مسئول ارائه همان خدمت درخواستی می باشد و امکان ارائه دیگر خدمات خارج از حیطه کاری خود را ندارد.

3- خودروی خدمات گیرنده می بایست عاری از هرگونه اقلام قیمتی و تجهیزات غیرضروری و خطرناک (مواد قابل اشتعال ، مواد منفجره، سمی و …) باشد. بدیهی است تامین خودرو هیچ مسئولیتی در قبال مفقودی اقلام و آسیب دیدگی خودرو در هنگام ارائه خدمات نخواهد داشت.

4- بدنه خودرو قبل از فرآیند مشاوره کارشناسی بایستی کاملاً تمیز بوده و محل قرار گیری خودرو بایستی نور مناسب داشته باشد، در مواقعی که هوا برفی یا بارانی است بایستی خودرو در مکان مسقف (پارکینگ) قرار بگیرد.

5- انتخاب یک خدمت به معنای پذیرش هزینه آن خدمت توسط خدمات گیرنده می باشد. پس از انتخاب و پرداخت هزینه ی مربوط به آن و انجام مشاوره کارشناسی، امکان استرداد وجه پرداخت شده وجود نخواهد داشت.

6- در خدمت مشاوره کارشناسی سایت تامین خودرو، مشاوران ما فقط اقدام به بررسی بدنه، موتوری و آپشن نموده و در جهت رفع نقص یا ایرادات احتمالی این قطعات هیچ تعهدی ندارند. در صورت درخواست خدمات گیرنده، خودروهایی که نیاز به ارائه دیگر خدمات تامین خودرو دارند می توانند از طریق سایت اقدام به ثبت درخواست نمایند.

7- کارکرد واقعی خودرو از جمله مواردی است که حتی در صورت اتصال دستگاه دیاگ و نشان دادن کیلومتر مسافت پیموده شده می تواند مخفی بماند به عبارتی امکان کم کردن کیلومتر به نحوی وجود دارد که قابل تشخیص توسط هیچ دستگاه دیاگی نباشد، بدین منظور مشاوران تامین خودرو با استفاده از تجارب قادر به تشخیص عرفی و تقریبی کیلومتر بوده و امکان تشخیص دقیق کیلومتر مسافت پیموده شده وجود ندارد.

8- در خصوص تایید اصالت خودرو، دو تکه بودن و اتاق تعویضی و عیوب مستوره، فقط توسط کارشناسان راهور مستقر در مراکز تعویض پلاک امکان پذیر و معتبر است.

9- سایت تامین خودرو و مشاوران این سایت هیچ گونه مسئولیتی بابت قیمت خودرو در هنگام معامله ندارند و قیمت گذاری مشاوران تامین خودرو صرفا جهت مشاوره به خدمات گیرنده می باشد.

10- گزارش کار ارائه شده صرفا جهت اطلاع خدمات گیرنده بوده و فاقد هرگونه ارزش قانونی دیگر است.

 

1-نمایش آگهی هر کاربر در سایت و یا اپلیکیشن به معنای تایید آن نیست و تمامی مسئولیت های آن بر عهده خود کاربر می باشد.

2-علیرغم اینکه مدیریت سایت نیز می تواند آگهی ها را ویرایش و حذف نماید، وظیفه اصلی این کار بر عهده خود کاربر می باشد.

3-مدیریت سایت تامین خودرو در حد امکان از ویرایش یا حذف مطالب ارسالی خودداری خواهد کرد، مگر اینکه مطالب دارای کلمات رکیک، محتوای ضد اسلامی و اخلاقی و مغایر با محدوده تعیین شده در قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد. همچنین مطالبی که توسط کاربر با نام مستعار درج می گردد در صورتی که دارای بار حقوقی باشد، ویرایش یا حذف خواهد شد.

4-چنانچه از ناحیه مراجع ذیصلاح قانونی، انتظامی و اداری دستور حذف آگهی صادر شده باشد، تامین خودرو فوراً اقدام به حذف آگهی می نماید.

5-در سایت تامین خودرو کاربر (ثبت کننده اطلاعات) ، شخصاً مالک مطالب ارائه شده محسوب می شود و تامین خودرو نسبت به اطلاعات ارائه شده هیچگونه مسئولیتی نداشته و نمی تواند صحت آگهی ها را تضمین نماید و هیچگونه تعهد یا مسئولیتی در قبال آگهی ها برعهده نخواهد داشت.

6-در صورت خرید بسته های ثبت آگهی توسط کاربر، لغو خرید و عودت وجه بسته های مورد نظر به هیچ عنوان امکان پذیر نمی باشد و کاربر می تواند تا پایان مدت اعتبار بسته اقدام به ثبت آگهی نماید.

7-مسئولیت استفاده از آگهی های این سامانه بر عهده شماست و تامین خودرو هیچ تعهدى در قبال خسارات مستقیم، تبعی، اتفاقى، حقوقی، کیفرى و غیرمستقیم ناشى از دسترسى و استفاده شما از این سامانه را ندارد.