لوگو تامین خودرو آزمون

تامین، سرویس، نگهداری

لوگو تامین خودرو آزمون

فروش خودرو

اگر قصد فروش خودرو خود را دارید و موفق نشدید که یک خریدار مناسب پیدا کنید، فرم زیر را تکمیل نمایید تا مشاورین تامین خودرو با شما تماس گرفته و شما را برای فروش خودروی خود به مناسبترین قیمت راهنمایی نمایند.

درخواست فروش خودروی شما

فروش خودرو

فروش خودرو

فروش سفارشی خودرو در تامین خودرو

اگر قصد فروش خودرو خود را دارید و موفق نشدید که یک خریدار مناسب پیدا کنید، فرم زیر را تکمیل نمایید تا مشاورین تامین خودرو با شما تماس گرفته و شما را برای فروش خودروی خود به مناسبترین قیمت راهنمایی نمایند.

درخواست فروش خودروی شما

فروش خودرو

چرا فروش خودرو در تامین خودرو؟

ممکن است شما قصد فروش خودرویتان را داشته باشید اما زمان لازم برای فروش حضوری آن را نداشته باشید یا حتی نتوانید به خریداران آزاد و حاضر در بازار خودرو اعتماد کنید خدمات فروش سفارشی تامین خودرو به شما کمک خواهد کرد تا بدون اتلاف وقت و با بیشترین سطح اطمینان صفر تا صد مراحل فروش خودرویتان را طی کنید و معامله ای آسان و سریع را تجربه کنید.

مزایای فروش خودرو در تامین خودرو

کارشناسی خودرو

کارشناسی حرفه‌ای خودرو در محل

کاور و بادی فنس خودرو

قیمت‌گذاری تخصصی خودرو

حضور کارشناس در محل

مشاوره تخصصی فروش خودرو

تنظیم قولنامه و ضمانت امنیت

تجهیزات به روز

اعتبارسنجی خریداران

مزایای فروش خودرو در تامین خودرو

کارشناسی خودرو

کارشناسی رایگان خودرو در محل مشتری

تنظیم قرارداد فروش سفارشی

انجام خدمات زیبایی خودرو

درج آگهی در درگاه های فروش خودرو

فروش خودرو به بهترین قیمت

مشاوره حقوقی و تنظیم مبایعه نامه قانونی

توضیحات بیشتر در خصوص مزایای فروش خودرو در تامین خودرو

فروش مطمئن خودرو در تامین خودرو

«خرید و فروش سفارشی، امنیت در معاملات خودرو»

  • کارشناسی رایگان خودرو در محل مشتری
  • تنظیم قرارداد فروش سفارشی
  • با ارائه خدمات دیتیلینگ سفارشی بر روی خودرو
  • درج رایگان آگهی در درگاه های درج آگهی و نمایشگاه مجازی تامین خودرو و سایر رسانه های معتبر
  • عدم نیاز به پاسخگویی به تماس های متعدد مشتریانو دلالان خودرو
  • فروش خودرو به بهترین قیمت و بدون هزینه
  • مشاوره حقوقی و تنظیم مبایعه نامه جهت فروشی مطمئن
  • هماهنگی وقت دفترخانه و حضور کارشناسان تا انتهای فرآیند نقل و انتقال
  • شفافیت در معامله خودرو با حضور قطعی طرفین قرارداد در روز معامله
  • کارشناسی مجدد در زمان تحویل خودرو

درخواست فروش خودرو

مراحل فروش خودرو در تامین خودرو

مرحله اول

کارشناسی تخصصی فنی و بدنه خودرو

پس از ثبت درخواست فروش، کارشناسان حرفه‌ای تامین خودرو در محل مورد نظر شما حاضر شده و پس از بررسی همه‌جانبه و دقیق فنی و بدنه گزارش کارشناسی خودروی شما را تنظیم خواهند کرد.

مرحله اول

مرحله دوم

مشاوره قیمت و انتشار آگهی در نمایشگاه

بر اساس آخرین معاملات بازار و نوسانات احتمالی، کارشناسان واحد قیمت تامین خودرو، بعد از بررسی گزارش کارشناسی، بهترین قیمت را به شما پیشنهاد خواهند کرد و آگهی خودروی شما پس از تایید قیمت توسط شما در نمایشگاه تامین خودرو منتشر خواهد شد.

مرحله دوم

مرحله سوم

پاسخ به تماس‌ها و یافتن خریداران واقعی

پس از انتشار آگهی، کارشناسان واحد فروش تامین خودرو، به تماس خریداران به جای شما پاسخ خواهند داد و پس از بررسی و اعتبارسنجی متقاضیان، خریداران واقعی را به شما معرفی خواهند کرد.

مرحله سوم

مرحله چهارم

هماهنگی بازدید و تضمین امنیت معامله

قرار بازدید از خودروی شما توسط کارشناسان تامین خودرو هماهنگ خواهد شد و خریداران در محل مورد نظر شما برای بازدید حاضر می‌شوند. کارشناس عقد قرارداد مجموعه جهت تضمین امنیت معامله و تنظیم قرارداد در کنار شما حضور خواهد داشت تا خیالتان از هر جهت راحت باشد.

مرحله چهارم

مراحل فروش خودرو در تامین خودرو

مرحله اول

کارشناسی تخصصی بدنه، رنگ و فنی

مرحله دوم

مشاوره قیمت و انتشار آگهی

مرحله سوم

پاسخ به تماس ها و یافتن خریدار واقعی

مرحله چهارم

هماهنگی بازدید و تضمین امنیت معامله

درخواست های خرید

چرا فروش خودرو توسط تامین خودرو؟

آیا به دنبال فروش خودروی خود هستید؟ آیا می‌خواهید خودروی خود را با بالاترین قیمت بفروشید؟ اگر پاسخ شما بله است، شرکت تامین خودرو آزمون بهترین گزینه برای شماست.

شرکت تامین خودرو با بیش از چندین سال تجربه در زمینه فروش خودرو، یکی از برترین شرکت‌های این حوزه در تهران است. این شرکت سابقه زیادی در زمینه های کارشناسی خودرو، فروش خودرو و خرید خودرو دارد و برای ارائه خدمات بهتر و با کیفیت، تلاش می‌کند تا نیازهای مشتریان خود را برآورده کند. در شرکت تامین خودرو، تیم کارشناسان متخصص با تجربه در زمینه خودرو، بررسی و تست‌های لازم را برای بررسی سلامت خودروها انجام می‌دهند. با این کار، شما به راحتی می‌توانید خودرویی با کیفیت و در برابر هرگونه خطر و نقص فنی خریداری کنید و همچنین چنانچه قصد فروش خودروی خواد را دارید با اعتماد به شرکت ما، خودروی خود را به راحتی و با بهترین قیمت بفروشید.

شرکت تامین خودرو همچنین با همکاری با برترین فروشندگان خودرو در منطقه، انواع خودروهای جدید و دست دوم را با قیمت مناسب به مشتریانش ارائه می‌دهد. همچنین، تیم فروش این شرکت با راهنمایی و مشاوره مشتریان، آنان را در انتخاب خودروی مناسب برای نیازهایشان یاری می‌کند. همچنین، شرکت تامین خودرو خدمات پس از فروشی نیز به مشتریان خود ارائه می‌دهد. در صورت بروز هرگونه مشکل پس از تحویل خودرو، تیم پشتیبانی این شرکت آماده پاسخگویی و حل مشکلات مشتریان می‌باشد. با توجه به تلاش‌های این شرکت در ارائه خدمات بهتر و با کیفیت، مشتریان می‌توانند با اطمینان بیشتری به این شرکت مراجعه کرده و از خدمات آنها بهره‌مند شوند. پس اگر به دنبال خرید و یا فروش خودرو هستید، شرکت تامین خودرو آزمون TKA بهترین گزینه پیش برای شماست.

سوالات متداول

سوالات متداول فروش سفارشی خودرو

در ابتدا باید درخواست فروش خود را در سایت تامین خودرو ثبت یا شماره تلفن 48416-021 تماس حاصل فرمایید. پس از ثبت درخواست کارشناسان واحد سفیران تامین خودرو در اسرع وقت با شما تماس می گیرند و هماهنگی‌های لازم جهت ادامه فرآیند فروش را انجام می‌دهند؛ کارشناس فنی، وضعیت فنی و بدنه خودروی شما را به دقت بررسی و خودرو را تصویر برداری می‌کند.سپس کارشناسان تامین خودرو براساس وضعیت دقیق فنی و بدنه، خودروی شما را قیمت‌گذاری نهایی می‌کند. کارشناسان تامین خودرو به‌طور اختصاصی روی درخواست شما فعالیت می‌کند و خودروی شما را بر اساس شرایط فنی و بدنه آن، همراه با شماره تماس‌های تامین خودرو در سایت و شبکه‌های اجتماعی تخصصی شرکت و سایر سایت‌های معتبر آگهی می‌کند.کارشناسان فروش ما با تجربه‌ای که دارند معتبرترین خریداران را برای شما پیدا خواهند کرد.در نهایت هنگام فروش خودرو، کارشناس فنی خودروی شما را از لحاظ فنی و بدنه بررسی نهایی می‌کند و کارشناس حقوقی برای آسایش و امنیت خاطر شما در زمان معامله خودرو، جهت عقد مبایعه نامه معتبر، همراه شما خواهد بود.‌

خیر، تامین خودرو، خودرو فروشنده را خریداری نمی‌کند و صرفا به عنوان فروشنده، فرایند فروش سفارشی را برای شما فراهم می نماید.

بله. خدمت فروش سفارشی خودرو در تامین خودر مشمول پرداخت هزینه خدمات و کارمزد براساس قیمت فروش نهایی خودرو خواهد بود.

تامین خودرو با توجه به معاملات روز بازار و شرایط اختصاصی هر خودرو که توسط کارشناس فنی احراز شده، خودروها را قیمت‌گذاری کرده و به فروشنده خودرو مشاوره تخصصی می‌دهد. بدیهی است تایمن خودرو در فرایند قیمت‌گذاری خودروها ذینفع نبوده و قیمت‌گذاری خودروها به کمک ابزارهای دقیق و متناسب با وضعیت بازار صورت می‌پذیرد.

کارشناسان تایمن خودرو در تمامی مراحل، از زمان ثبت درخواست تا انتشار آگهی و انجام معامله و عقد قرارداد همراه شما هستند. این همراهی به‌منظور ارائه مشاوره تخصصی، پاسخ به خریداران، معرفی خریداران باکیفیت، کارشناسی فنی و بدنه و عقد مبایعه نامه معتبر است.

زمان فروش بسته به مدل خودرو، شرایط فنی و بدنه و قیمت آن، معمولا از ۱ تا ۲۰ روز خواهد بود.

کارشناس و پشتیبان فروش شما در طول فرآیند فروش، در زمینه تماس و بازدید خریداران، تعداد معاملات بازار و همچنین تغییرات قیمت خودرو در بازار به شما مشاوره ارائه می‌دهند. شما می‌توانید برای تغییر قیمت خودرو با کارشناس فروش مشورت کنید.

خیر. اما تامین خودرو با داشتن بزرگترین درگاه جستجو خودروهای کارشناسی شده، ریسک‌های مالی خرید و فروش ماشین را تا جای ممکن کاهش می‌دهد.

اگر در بازه زمانی کوتاه مدت قرارداد باشد صرفا هزینه های اجرایی کارشناسی و در صورت ارائه خدمات دیتیلینگ هزینه های اعمال شده دریافت می گردد و کارمزدی براساس قیمت خودرو شما پرداخت نمی نمایید، در صورت فروش خودرو کارمزد شرکت براساس توافق و قیمت خودرو محاسبه و پرداخت می گردد.

همچنین در صورتی که انصراف شما پس از نقل و انتقال و فروش اولیه خودرو و نگارش مبایعه نامه صورت گیرد، کلیه آثار و جرائم احتمالی قرارداد شامل حال فروشنده خودرو بوده و شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال پاسخگویی و مراجعه به مراجع قضایی را ندارد.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها