لوگو تامین خودرو آزمون

تامین، سرویس، نگهداری

سفیر تامین خودرو

سفیر تامین خودرو کیست؟

چه قصد فروش خودرو خود را داشته باشید، یا بخواهید خودرویی جدید بخرید، سفیر تامین خودرو به صورت تخصصی صفر تا صد کار را در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما انجام می دهد. از مشاوره رایگان خرید و فروش، کارشناسی رنگ، بدنه و فنی، قیمت گذاری، خدمات نقل و انتقال و کلیه خدمات دیتیلینگ در تمامی مراحل همراه شماست. تیم متخصص سفیر، خرید و فروش خودرو را برای شما راحت تر از همیشه کرده ایم.

درخواست سفیر خودرو

خدمات سفیر تامین خودرو به خریداران و فروشندگان خودرو

فروش اقساطی خودرو

هنگام خرید خودرو از تامین خودرو، شما امکان بهره مندی از خدمات اقساطی را درخودروی مد نظر خود را خواهید داشت.

انتقال مالکیت و تنظیم قولنامه

مراحل خرید و فروش خودرو در تامین خودرو طبق استانداردی مشخص انجام شده و کل فرایند نهایتا در 7 روز کاری به اتمام خواهید رسید.

کنترل اصالت مدارک مالکیت و گارانتی خودرو

تیم حقوقی سفیر تامین خودرو قبل از معامله خودرو تمامی مدارک آن را از نظر اصالت بررسی کرده و سپس آن را وارد فرآیند خرید و فروش خودرو می نماید.

خدمات دفترخانه رسمی

همکاری تیم سفیر تامین خودرو با چند دفترخانه در نقاط مختلف شهر جهت جلوگیری از اتلاف زمان مشتریان، بخشی از خدمات تامین خودرو می باشد.

خدمات سرویس فنی و صفرشویی خودرو

این خدمات بخشی از مزیت خرید و فروش از تامین خودرو بوده و خودروهای معامله شده به درخواست مشتریان از خدمات سرویس کامل فنی و خدمات واکس، پولیش، سرامیک و صفرشویی بهره مند می گردند.

گارانتی کارشناسی رنگ، بدنه و فنی خودرو

تمامی خودروهایی که در سوییچ عرضه می شوند به صورت تخصصی کارشناسی فنی و بدنه شده و برای آنها گواهی کارشناسی فنی صادر می‌شود.

حصول اطمینان از اصالت انتظامی

تیم حقوقی سفیر شرایط قانونی و حقوق مالک و خودرو را پیش از انجام معامله قطعی بررسی و استعلام های لازم را انجام می دهد.

تعویض پلاک خودرو

در صورت تمایل مشتریان و کاهش زمان نقل و انتقال این خدمات توسط کارشناسان زبده سفیر تامین خودرو صورت می گیرد.

خدمات خودروبر

این خدمات جهت امنیت روانی مشتریان در جابجایی و حمل و نقل خودرو در دسترس مشتریان عزیز قرار دارد.

کارشناسی خرید خودرو دست دوم

انتخاب نامحدود خودرو به همراه مشاوره رایگان خرید خودرو

در نمایشگاه تامین خودرو شما محدود به موجودی خودروهای آگهی شده در سایت نیستید، تیم متخصص جستجو خرید دلخواه شما را متناسب با میزان بودجه در کمترین زمان ممکن جستجو و موجود می نماید.

جهت درخواست اعزام سفیر تامین خودرو

با شماره 48416

تماس حاصل نمایید.

سوالات متداول

برای استفاده از خدمت خرید سفارشی، ابتدا در صفحه رسمی خرید سفارشی در سایت تامین خودرو یا تماس با مشاوران طرح سفیر درخواست خود را ثبت می نمایید. سپس لینک شرایط خرید سفارشی را مطالعه کرده و فرم ثبت درخواست خود را متناسب با الویت خودرو، تیپ، رنگ و میزان بودجه تکمیل فرمائید. پس از آن کارشناسان ما جهت تنظیم قرارداد خرید سفارشی خودرو با شما تماس می گیرند، پس از تکمیل قرارداد، تائید متقاضی و واریز پیش پرداخت تیم جستجوی خودرو و مشاوران خرید فعالیت خود را آغاز می نمایند، مشاوران ما تا تحقق 4 گام همراه و همگام شما هستند:

  • مشاوره تخصصی خرید خودرو متناسب با بودجه، ارزش قیمت پرداختی در قبال خودرو مورد درخواست و مشاوره فنی
  • جستجوی تخصصی خودرو و معرفی بهترین گزینه‌ها پس از راستی آزمایی تخصصی
  • کارشناسی رنگ، بدنه و فنی 3 خودرو منتخب و مورد تائید شما
  • چانه زنی با فروشندگان جهت کاهش قیمت در خرید، تنظیم قولنامه و تحویل سوئیچ خودرو

مدت زمانی که تیم مشاوره و جستجوی تخصصی برای خرید خودروی درخواستی زمان می‌گذارد، 5 روز کاری است. در طول این مدت مطابق طرح انتخابی خودروهای منتخب به شما معرفی و پس از تائید فرایند کارشناسی خودروها صورت می گیرد.

تیم متخصص تامین خودرو همواره در تلاش است که همواره همراه و امین شما در این مسیر باشد، بر همین اساس از ابتدای کار مشاوره و انتخاب آگاهانه را در دستور کار خود قرارداده ایم. تلاش ما همراهی شما تا انتهای فرایند نقل و انتقال و تحویل سوئیچ خودرو مورد نظر شماست که بتوانید نوع خودروی خود را با آگاهی کامل انتخاب کنید، تا انتهای کار که در دفترخانه سند نهایی زده می‌شود، مشاور شما هم به‌صورت حضوری و تلفنی در کنار شما خواهد بود.همکاران و سفیران ما به صورت حضوری و تلفنی در تمامی مراحل کنار شما خواهند بود.

بله، این امکان برای شما محیاست، شما می توانید همزمان درخواست فروش سفارشی و خرید خودرو جدیدتان را درخواست نمایید.

قطعا، به دلیل دریافت کارمزد بالا توسط مراکز خرید و فروش و نمایشگاه های خودرو، کارمزد تعریف شده در طرح سفیر شامل خدمات متعددی از قبیل: جستجو، مشاوره خرید، کارشناسی تخصصی چند خودرو، تنظیم قولنامه و …… می باشد که در مقایشه با کارمزد دریافتی مراکز خرید و فروش خدمات گسترده و جذابی در اختیار شما می گذارد.

بعد از اتمام مراحل خرید و هنگام نوشتن قولنامه، هزینه خدمات با کسر مبلغ پیش پرداخت از شما دریافت می گردد.

پیش پرداخت، جهت رسمی شدن قرارداد و همچنین تعهد خریدار برای اطمینان از جدی بودن ایشان در خرید خودرو است.

این مبلغ به عنوان حق مشاوره تخصصی، جیتجو توسط تیم حرفه ای سفیر، کارشناسی تخصصی خودروهای منتخب در پرونده شما قرار می گیرد و در صورت کنسلی مبلغ عودت داده نمی شود.

نکته: در صورت عدم اجرای تعهدات از سمت شرکت مبلغ عودت داده نمی شود.

براساس مشاوره تخصصی تیم سفیر تامین خودرو، با توجه به قیمت روز بازار خودرو، ساختار فنی و ارزش برند خودرو و میزان بودجه و نیاز شما خودروهای منتخب به شما معرفی می شود و شما به انتخابی مطمئن و رسیدن به خودروی مورد نیاز خود دست خواهید یافت.

با توجه به کثرت منابع جستجو و تامین خودروهای موجود دربازار، تمامی گزینه هایی که در بازار فروش در دسترس باشد مورد بررسی، راستی آزمایی و بررسی قرار می گیرد، خودروها به شما معرفی و در صورت تائید براساس الویت های انتخابی خودروهای منتخب کارشناسی و معامله می شود.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها